سرمایه‌گذاری پرتغال

کشور پرتغال یکی از خوش آب و هوا ترین کشور‌های دنیا است که به دلیل ثبت اقتصادی و سیاسی و داشتن دیرینه‌های تاریخی و فرهنگی و مردم مهربان و مهمان نواز و همچنین برخورداری از برترین دانشگاه‌ها و شرایط و رفاه اجتماعی بالا بخصوص در سال‌های اخیر خواستگاه بسیاری از افراد در همه نقاط دنیا برای گردش، اقامت و مهاجرت به پرتغال شده است.

مهاجرت به پرتغال

سرمایه‌گذاری جهت کسب اقامت پرتغال

 

برای سرمایه‌گذارانی که به دنبال گزینه‌های مهاجرت به کشورهای اتحادیه اروپا هستند، تا کنون برنامه مهاجرت به پرتغال جذاب ترین برنامه بوده است. یکی از بهترین راههای اخذ اقامت پرتغال سرمایه‌گذاری در این کشور می‌باشد  که یکی از راههای سرمایه‌گذاری از طریق برنامه‌ای به نام “ویزای طلایی پرتغال” می‌باشد که تحت آن به افراد خارجی که در کشور پرتغال سرمایه‌گذاری انجام دهند، مجوز اقامت پرتغال اعطا می‌شود. این ویزا طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد و سرمایه‌گذاران بسیاری به جهت اخذ آن اقدام نموده اند. با اخذ تابعیت و پاسپورت پرتغال می‌توان به کلیه کشورهای عضو اتحادیه اروپا و شنگن بدون نیاز به ویزا سفر نمود و به تحصیل و کار و تجارت پرداخت. یکی از مهمترین مزیت‌های این ویزا این است که به خانواده فرد سرمایه‌گذار و فرزندان زیر ۱۸ سال وی نیز اقامت پرتغال و پاسپورت این کشور تعلق می‌گیرد و همچنین تحصیل برای فرزندان سرمایه‌گذار رایگان خواهد بود.

افراد دارای ویزا طلایی در ابتدا ویزا موقت یکساله دریافت می‌کنند که با داشتن این ویزا می‌توانند در کشور پرتغال کار و زندگی کنند. این ویزا به مدت دو دوره 2 ساله تمدید می‌شود و پس از 5 سال دارنده این ویزا می‌تواند جهت اقامت دائم پرتغال و پس از 6 سال جهت دریافت شهروندی و پاسپورت پرتغال اقدام نماید.

خرید ملک در پرتغال

سرمایه‌گذاری مبلغ 500,000 یورو

در این سرمایه‌گذاری شما می‌توانید هر نوع املاکی را در هر جایی از پرتغال به مبلغ حداقل 500,000 یورو خریداری نموده و از طریق این نوع سرمایه‌گذاری درخواست اقامت دائم نمایید. البته چنانچه این ملک در مناطق کم جمعیت باشد مبلغ سرمایه‌گذاری می‌تواند 400,000 یورو باشد.

فرد سرمایه‌گذار می‌تواند ملک خریداری شده را استفاده نموده و یا اجاره دهد.

 

سرمایه‌گذاری به مبلغ 350,000 یورو

در این نوع سرمایه‌گذاری شما می‌توانید ملکی که بیشتر از 30 سال داشته باشد را به مبلغ 350,000 یورو خریداری و در خواست اقامت نمایید. البته چنانچه ملک مورد نظر در مناطق کم جمعیت باشد مبلغ سرمایه‌گذاری می‌تواند 280,000 یورو باشد.

در واقع این مبلغ هم شامل ملک می‌شود هم سرمایه‌گذاری در نوسازی ملک که پس از انجام بازسازی ملک به شما تحویل داده می‌شود که می‌توانید از آن استفاده و یا اجاره دهید.

 

مزایای اقامت پرتغال
 • سفر به تمام کشورهای عضو شنگن بدون ویزا
 • دریافت اقامت برای کل اعضا خانواده
 • عدم شرط زندگی در پرتغال جهت تمدید اقامت
 • دریافت شهروندی و پاسپورت پرتغال که یکی از قویترین پاسپورت‌های جهان می‌باشد
 • فعالیت در بازار کار از طریق استخدام و یا خود اشتغالی (بدون نیاز به مجوز کار)
 • تحصیل در مدارس و دانشگاه‌های پرتغال
 • کیفیت بالای زندگی در کنار هزینه پایین زندگی
الزامات برنامه سرمایه‌گذاری پرتغال
 • سرمایه‌گذاری انجام شده باید حداقل به مدت 5 سال باقی بماند
 • پول سرمایه‌گذاری شده می‌بایست در خارج از پرتغال تامین شده باشد
 • نداشتن سوء پیشینه
 • حداقل مدت زمان لازم اقامت برای تمدید اقامت در پرتغال: 7 روز در سال اول و 14 روز در طول هر دوره ی 2 ساله
image
اقامت پرتغال

اعضای خانواده واجد شرایط برای اخذ اقامت پرتغال

اخذ تابعیت پرتغال از طریق سرمایه‌گذاری در صورت دارا بودن شرایط لازم یکی از سریعترین و راحت ترین راه‌های اخذ تابعیت پرتغال می‌باشد. با این وجود قبل از اقدام در این خصوص با وکیل مهاجرتی پرتغال مشورت نمایید.ما در سازمان مهاجرتی جهاندیده با بررسی تمام گزینه‌های موجود منحصرا برای شما برنامه مناسب سرمایه‌گذاری را تهیه و با دقت و حرفه‌ای گری بسیار پرونده سرمایه‌گذاری شما را به سرانجام می‌رسانیم.

 • همسر یا پارتنر فرد سرمایه‌گذار
 • والدین وابسته همسر یا پارتنر
 • خواهران و برادران زیر ۱۸ سال همسر یا پارتنر که به صورت قانونی تحت سرپرستی این افراد قرار داشته باشند.
 • فرزندان زیر ۱۸ سال یا فرزندان وابسته بالای ۱۸ سال تا زمانی که مجرد بوده و به صورت تمام وقت مشغول به تحصیل باشند

با ما تماس بگیرید تا شما را همراهی کنیم.

 

تصاویر از کشور پرتغال

فرم ارزیابی

 

جهت بررسی شرایط خود برای دریافت اقامت و پاسپورت کشور پرتغال فرم ارزیابی رایگان را تکمیل نمایید.