تعریف سازمان iccrc - سازمان مهاجرتی جهاندیده
سازمان iccrc

سازمان iccrc


تعریف سازمان ICCRC

 Iccrc به اختصارمخفف:  immigration consultants of canada councill میباشد. ازسال 2011جایگزین نهاد نظارتی csic شد. Csic درواقع انجمن مشاوران کانادا است که به عنوان یک نماد نظارتی مسئولیت ارایه و تنظیم فعالیت هایی که مشاورین مهاجرتی عضو این نهاد غیرانتفاعی و خصوصی مشاوره مهاجرت در صورت پرداخت هزینه های مشاوره را داشت، که از سال2011 اواخر ماه اکتبر، جای خودرا به سازمان ICCRC داد. در واقع این نهاد نظارتی فعالیت های خودرا در سطح ملی کشور کانادا برای امور مهاجرت آغاز نمود. از جمله اهداف این سازمان ملی حمایت از پناهندگان irpa می باشد که با سازماندهی و نظارت بر امور مهاجرینی که از طریق پناهندگی وارد خاک کانادا شده اند به تنظیم فعالیت های مشاورین مهاجرتی خود می پردازد.جامعه حقوقی کانادا زیر نظر این نهاد ملی برنامه های فدرال کانادا را به گونه ای تنظیم نموده است که در صورت هرگونه مغایرت در امر مشاوره هایی که با پرداخت هزینه صورت می پذیرد ملزم به پرداخت جریمه می گردد و به عبارتی مجازات قانونی دارد.

بطور کلی دستورالعمل هایی که دولت فدرال به منظور حمایت از پناهندگان و نظارت بر قوانین مهاجرت و قانون شهروندی در دولت کانادا تنظیم می نماید تحت نظارت سازمان ICCRC به فعالیت خود در نظام حقوقی کشور کانادا فعالیت دارد. از دیگر برنامه های مهاجرتی این سازمان، تغییر اساسی در سیاست ها و ثبت در خواست مشاورین قانونی مهاجرت به منظور مهاجرت دانشجویان بین المللی، تابعیت و برنامه‌های اقامتی کشور کانادا می‌باشد.

دفتر مهاجرتی جهاندیده به خود می‌بالد که با عضویت در سازمان مشاورین مهاجرت کانادا ICCRC بعنوان یکی از نمایندگان این نهاد ملی کانادایی مفتخر است برای خدمت‌رسانی هرچه بهتر به هموطنان ایرانی در تمامی پروسه مهاجرتی به کشور کانادا کنار شما عزیزان بوده تا بتوانید با کوچکترین دغدغه پروسه مهاجرتی خود را پیش ببرید.

همچنین شما می‌توانید نام آقای مرتضی رفیع جهاندیده را در وبسایت رسمی سازمان ICCRC استعلام نمایید.

بیشتر بخوانید
تحصیل در مدارس کانادا

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!