سرمایه‌گذاری

برنامه سرمایه‌گذاری کبک یکی از بهترین روشهای کسب اقامت از طریق سرمایه‌گذاری می‌باشد و مزیت‌های بسیاری نسبت به دیگر روشها داشته و به همین دلیل متقاضیان بسیاری از سراسر دنیا دارد.

رنامه مهاجرت کانادا از روش سرمایه‌گذاری کبک به این منظور طراحی شده است که سرمایه‌گذاران واجد شرایط مهاجرت، فرصت دریافت اقامت دائم را با سرمایه‌گذاری انفعالی به دست آورند. روش کار بدین صورت می‌باشد که فرد متقاضی مبلغ 1,200,000 دلار به مدت 5 سال در حساب دولت کانادا سپرده گذاری می‌کند (برداشت اصل پول بدون سود پس از 5 سال) و یا سودی در حدود 330,000 دلار برای این پنج سال به موسساتی پرداخت می‌نماید تا آنها از طرف فرد این سپرده گذاری را انجام دهند.

الزامات برنامه سرمایه‌گذاری کبک

 

  • دارایی خالص کسب شده از طریق قانونی (به همراه دارایی همسر در صورت وجود) به ارزش 2,000,000 دلار
  • 2 سال سابقه مدیریتی در 5 سال گذشته که شامل انجام وظایفی نظیر برنامه ریزی، مدیریت، کنترل امور مالی، پرسنلی و مواد اولیه می‌باشد. (لازم به ذکر است مشاغل حرفه‌ای مانند پزشکان، داروسازان، دندانپزشکان، و وکلا می‌توانند از طریق این برنامه اقدام نمایند)
  • سپرده گذاری مبلغ 1,200,000 دلار به مدت 5 سال در حساب دولت کانادا ( این مبلغ پس از پایان دوره 5 ساله به فرد سرمایه‌گذار بازگردانده می‌شود) و یا پرداخت سود این مبلغ به میزان تقریبی 330,000 دلار به دولت کانادا که این مبلغ به فرد سرمایه‌گذار بازگرداننده نخواهد شد.

شایان ذکر است این برنامه دارای محدودیت پذیرش در حدود 1900 نفر در سال می‌باشد و افرادی که علاقه‌مند به کسب اقامت از این طریق می‌باشند می‌توانند با ما تماس گرفته تا هرچه سریعتر نسبت به ایجاد پرونده اقدامات لازم صورت بگیرد.

مزایای برنامه سرمایه‌گذاری کبک

  • یکی از مزیت‌های اصلی این برنامه عدم نیاز به مدرک زبان و مدرک تحصیلی دانشگاهی می‌باشد که می‌توان گفت مشکل بسیاری از متقاضیان مهاجرت به ویژه از طریق سرمایه‌گذاری به کانادا بوده است.
  • همچنین معیار سن نیز دارای اهمیت چندانی در این برنامه نبوده و تقریبا تمام افراد در سنین مختلف حایز شرایط اقدام در این برنامه می‌باشند.
  • به افراد پذیرفته شده در این برنامه به همراه همسر و فرزندان زیر 22 سال پس از ورود به کانادا اقامت دائم داده می‌شود و هر کاری را که علاقه داشته باشند اعم از کار یا تحصیل می‌توانند انجام دهند.
  • سرمایه‌گذاران پس از کسب اقامت دائم الزامی به راه‌اندازی کسب و کار نداشته و هیچگونه قید و شرطی برای دریافت اقامت دائم همانند سایر برنامه‌های سرمایه‌گذاری ندارند.
  • یکی دیگر از مزایای این برنامه این است که سرمایه‌گذاران به همراه خانواده می‌توانند در هر شهری از کانادا که تمایل داشته باشند زندگی و کار کنند و هیچگونه الزامی به زندگی در استان کبک ندارند.
  • سرمایه‌گذاری افراد هیچگونه ریسکی نداشته و مبلغ سرمایه‌گذاری شده پس از پایان دوره به فرد بازگردانده می‌شود.

در مجموع این برنامه به عنوان بهترین و مناسبترین برنامه مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری بوده و در مجموع شرایط بسیار راحت‌تری را برای دارندگان سرمایه جهت مهاجرت ایجاد می‌نماید. این برنامه بهترین و آسانترین راه برای مشاغل حرفه‌ای مانند پزشکان، داروسازان، دندانپزشکان، و وکلا برای دریافت اقامت دائم کانادا می‌باشد.

فرم ارزیابی

 

جهت بررسی شرایط خود برای دریافت اقامت دایم کانادا از طریق برنامه سرمایه گذاری فرم ارزیابی رایگان را تکمیل نمایید.