بازدید از کانادا

ویزا توریستی و یا Temporary Resident Visa (TVR) یک مدرک رسمی است که در پاسپورت الصاق می‌شود و نشان دهنده این است که فرد دارنده آن دارای مجوز برای ورود به کانادا می‌باشد. این ویزا برای افرادی صادر می‌شود که هدف آنها گردشگری، دیدار اقوام و آشنایان، حضور در همایش و کنگره و یا دوره‌های کوتاه مدت تحصیلی به کشور کانادا می‌باشد.

ویزای توریستی

ویزا توریستی کانادا به دو شکل زیر صادر می‌گردد:

1

ویزا یکبار ورود (Single Entry Visa)

با داشتن این ویزا فرد تنها یکبار مجاز به ورود به کشور کانادا می‌باشد.

 

2

ویزا چندبار ورود (Multiple Entry Visa)

این ویزا به فرد دارنده امکان ورود به دفعات متعدد تا پایان مهلت انقضا ویزا را می‌دهند

 

الزامات دریافت ویزا توریستی

 داشتن پاسپورت معتبر

متقاعد کردن افسر مهاجرت به بازگشت به کشور خود پس از بازدید ا ز کانادا

  شرایط جسمانی مناسب

داشتن استطاعت مالی برای مدت حضور در کانادا

 عدم داشتن سوء سابقه مرتبط با مهاجرت

داشتن دعوتنامه و یا برنامه سفر

 

سازمان خدمات مهاجرت به کانادا جهاندیده

دعوت‌نامه

داشتن دعوتنامه برای اخذ ویزای توریستی کانادا الزامی نمی‌باشد اما اضافه کردن دعوت‌نامه به پرونده، شانس دریافت ویزا را افزایش می‌دهد.دعوتنامه یک نامه امضاء شده از طرف کسی است که در کانادا ساکن می‌باشد و از شما دعوت می‌کند که به دیدار ایشان بروید. فرد دعوت کننده می‌تواند اعضای خانواده، دوست و یا شریک تجاری شما باشد که شما خواهان دیدار او در کانادا می‌باشید که این فرد به نوعی هویت و هدف شما را برای بازدید از کانادا تائید و در صورت نیاز حمایت می‌کند.دعوتنامه یک متن رسمی است که برای افسر مهاجرت نوشته می‌شود، بنابراین در نحوه نوشتن و نوع مطالب دقت بسیاری می‌طلبد که این امر شانس دریافت ویزا را افزایش می‌دهد.شما برای نگارش دعوتنامه نیاز به استخدام کسی ندارید اما چنانچه مایل هستید که تحت نظارت یک مشاور رسمی مهاجرت کانادا این کار انجام شود، می‌توانید از خدمات سازمان مهاجرتی جهاندیده استفاده نمایید.

_

نحوه درخواست ویزا:

درخواست ویزای توریستی کانادا را از دو طریق آنلاین و حضوری ارائه داد. اقدام آنلاین سریعتر، راحت تر و کم هزینه تر می‌باشد. پس از تکمیل مدارک و ساخت اکانت و ارسال مدارک مورد نیاز و پرداخت هزینه ویزای کانادا، نامه انگشت‌نگاری برای فرد ارسال می‌شود و فرد متقاضی تا یک ماه فرصت دارید به مراکز انگشت‌نگاری در یکی از کشورهای  ترکیه، ارمنستان، امارات، یا آذربایجان مراجعه نماید.

پس از انجام انگشت‌نگاری باید منتظر جواب سفارت که می‌تواند بین 3 روز الی 3 ماه باشد بمانید. چنانچه با درخواست ویزا موافقت گردد از شما درخواست پاسپورت می‌شود تا ویزا در آن الصاق گردد و  اگر جواب منفی باشد، نامه سفارت مبنی بر رد درخواست در اختیار شما قرار داده می‌شود و اشکالاتی که به پرونده گرفته شده توضیح داده می‌شود که در صورت امکان نسبت به رفع اشکالات اقدام کنید.

پر کردن دقیق و صحیح فرم‌ها و نحوه ارایه مدارک نقش بسزایی در ویزا گرفتن دارد، در نتیجه بهتر است از کمک مشاوران با تجربه ما بهره ببرید تا از هرگونه خطای احتمالی و مردود شدن ویزا جلوگیری نمایید.

سازمان خدمات مهاجرت به کانادا جهاندیده (Jahandideh Immigration Services Inc) شرکتی کانادایی ثبت شده طبق مقررات دولت فدرال کانادا می‌باشد

فرم ارزیابی

جهت اقدام برای دریافت ویزا توریستی کانادا فرم زیر را تکمیل نمایید.